Ultimíssim dia de Campaments

on .

Al campament, tot segueix estupèndament!!
Ahir 12 hores de joc. Totes les colles, s'ho van passar molt be.
Aquests monis s'ho curren molt.
Avui darrer dia al campament

Arribada dels PJ i els Joves

on .

WhatsApp Image 201607176

WhatsApp Image 201607172

WhatsApp Image 201607173

WhatsApp Image 201607174

WhatsApp Image 201607175

WhatsApp Image 20160717

Fotos des del Campament

on .

Encantants i mooolt contents i cantarins...

 

WhatsApp Image 201607164

WhatsApp Image 201607163

WhatsApp Image 201607162

WhatsApp Image 20160716